Regulamin sklepu

1. Składanie zamówień

 

Obsługujemy wyłącznie firmy i instytucje posiadające numer Regon. Nie obsługujemy osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej tzn. konsumentów wg. Kodeksu Cywilnego (Art.22[1]). W celu zamówienia dowolnego produktu dostępnego w sklepie internetowym www.koneser.olsztyn.pl należy założyć konto służące weryfikacji zamówienia oraz jego późniejszej realizacji. Zakładając konto należy podać co najmniej swoje dane osobowe, które zostały zaznaczone jako wymagane oraz numer REGON. Posiadając własne konto można złożyć zamówienie dodając interesujący Państwa produkt (lub kilka produktów) do swojego koszyka, a następnie określając sposób dostawy. Przed przyjęciem zamówienia do realizacji pracownik naszej firmy może skontaktować się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia. Korekty do swojego zamówienia można wprowadzić tylko przed jego zatwierdzeniem do realizacji. Późniejsze korekty będą traktowane jako kolejne, odrębne zamówienie. Minimalna wartość zamówienia wynosi brutto 50,00 zł.

 

2. Warunki dostawy

 

W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji zamówienia wynosi 1-30 dni roboczych. Przesyłka dociera do Klienta zwykle następnego dnia od wysyłki w godzinach od 8 do 16. Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek. Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę. Usługa jest dodatkowo płatna. Realizacja zamówienia dotyczy wyłącznie obszaru Polski. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji dowolnego zamówienia z podaniem przyczyny.

 

3. Bezpieczeństwo przesyłki

 

Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost do Państwa biura w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy sprawdzoną przez nas firmą kurierską. Zamówiony towar jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu i w dodatkowym opakowaniu zabezpieczającym produkty w czasie transportu. Istnieje możliwość podania innego adresu dostawy, co pozwala na dostawę na przykład do oddziału lub filii przedsiębiorstwa. W trakcie dostawy prosimy o sprawdzenie dostarczonych produktów jeszcze w obecności kuriera. Tylko protokół szkody wypisany przez kuriera jest podstawą zgłoszenia uszkodzenia przesyłki.

 

4. Koszty przesyłki

Koszt przesyłki w wysokości wynikającej z rozmiaru i wagi przesyłki ponosi odbiorca (zamawiający). Informacja o wysokości opłaty związanej z wysyłką pojawia się na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo.

 

5. Warunki płatności

 Na etapie zamawiania produktu Klient wybiera jeden z trzech sposobów płatności:

 

a)" Gotówka" czyli opłacenie przesyłki przy odbiorze 

 

b) " Przelew - przedpłata na konto" czyli klient wpłaca kwotę za towar na konto www.koneser.olsztyn.pl. Zamówiony towar zostaje dostarczony po odnotowaniu wpływu na konto . Posiadamy konto internetowe zatem zmiany na koncie obserwujemy na bieżąco.

 

6. Jakość produktów

 

Wszystkie sprzedawane w sklepie internetowym www.koneser.olsztyn.pl produkty są oryginalne, nowe i pełnowartościowe. Pochodzą z legalnych źródeł, najczęściej od Producenta, Generalnego Dystrybutora, Generalnego Importera lub są w oficjalny sposób importowane przez naszą firmę. Wszystkie posiadają gwarancję określoną przez producenta.

 

7. Warunki gwarancji

Wszystkie produkty w sklepie www.koneser.olsztyn.pl posiadają gwarancję. Gwarancja ważna jest wraz z dowodem zakupu ( faktura ), który należy okazać. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta.

 

8. Ochrona danych osobowych

 

Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez www.koneser.olsztyn.pl w celu dokonania sprzedaży, wysyłki, zafakturowania zamówionych produktów oraz celach marketingowych. Ujawnione informacje personalne ani firmowe nie będą nigdy przekazane przez www.koneser.olsztyn.pl osobom trzecim oraz innym firmom. Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. UWAGA! Na żądanie klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów www.koneser.olsztyn.pl, a konto w sklepach internetowych zostanie zamknięte.

 

9. Odpowiedzialność sprzedawcy.

 

Całą odpowiedzialność za działanie sklepu www.koneser.olsztyn.pl ponosi właściciel firmy Koneser, z siedzibą w Polsce, Olsztyn ul. Grota Roweckiego 6/51, zarejestrowanej w Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Olsztyn od dnia 01.06.2005 r. pod numerem 43461. Zgodnie z Ustawą z dnia 23 września 2016 roku o pozasądowym rozpatrywaniu sporów konsumenckich Sprzedawca oświadcza, że nie wyraża zgody na pozasądowe rozwiązania sporów oraz wskazuje platformę ODR (link), za pośrednictwem której konsument może przystępować do rozwiązywania sporów online.

 

10. Ceny i rabaty

 

Ceny obowiązują wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Ceny produktów zamawianych w inny sposób mogą nieznacznie różnić się od cen prezentowanych na stronach sklepu internetowego. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).